İŞTE BÜLENT ERSOY VE TARKAN DÜETİNİN TAMAMI!

Türk Sanat müziğinin Diva’sı, yaşayan efsanesi Bülent Ersoy 10 yıllık aradan sonra büyük bir titizlik ve özveriyle hazırlanan “Aşktan Sabuıkalı” isimli albümünü hayranlarının beğenisine sunuyor. Uzun zamandır hasretle beklenen Bülent Ersoy’un yeni albümü “Aşktan Sabıkalı” 3 Ekim 2011’de itibaren tüm müzik marketlerde ve dijital satış kanallarındaki yerini alacak12 birbirinden güzel eserin bulunduğu, uzun çalışma saatleri sonunda hazırlanan Diva’nın albümünde, Tarkan, Gülşen, Erhan Güleryüz, Aşkın Tuna, Can Tanrıyar gibi Türkiye’nin seçkin müzik adamlarının imzasını taşıyan eserler yer alıyor.


Sözü ve müziği Tarkan’a ait olan “Bir Ben Bir Allah Biliyor” eseri için stüdyoya birlikte giren iki dev sanatçının yaptıkları düet ise uzun yıllar hafızalardan silinmeyeceğe benziyor. Albümün aynı zamanda çıkış parçası olan düet, Bülent Ersoy hayranları için hoş bir sürpriz olarak albümdeki yerini aldı.

magazin

Albüme ismini veren “Aştan Sabıkalı” isimli şarkı ise, son dönemde yaptığı bestelerle Türk pop müziğine damgasını vuran başarılı ve güzel sanatçı Gülşen’e ait.

Albümdeki Eserler:

Bir Ben Bir Allah Biliyor
Söz & Müzik: Tarkan
Aşktan Sabıkalı
Söz & Müzik: Gülşen
İstanbul Akşamları
Söz & Müzik: Erhan Güleryüz
Gün Işığım
Söz: Aşkın Tuna Müzik: Halil Karaduman
Eylül
Söz & Müzik: Erhan Güleryüz
Kıskanmak Yok
Söz & Müzik: Erhan Güleryüz
Yordular Beni
Söz: Aşkın Tuna Müzik: Selçuk Tekay
Gidiyor musun?
Söz & Müzik: Selçuk Gönüldaş
Alışmak İstemiyorum
Söz & Müzik: Can Tanrıyar
Dost Bildiklerim
Söz: Ümit Yaşar Oğuzcan Müzik: Muzaffer Özpınar
Bir Teselli Ver
Söz & Müzik: Orhan Gencebay
Dert Bende
Söz & Müzik: Vedat Yıldırımbora