Engin Akyürek'in Sefirin Kızı dizisindeki imajı!

Engin Akyürek'in sosyal medyaya düşen bir fotoğrafı olay oldu. Farklı görüntüsüyle dikkat çeken oyuncunun 'Sefirin Kızı' dizisi için imaj yenilediği iddia edildi.Sezonun merakla beklenen dizisi Sefirin Kızı oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle şimdiden konuşulmaya başlandı.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Star’ın yeni sezondaki iddialı projesi “Sefirin Kızı”nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandıracak.

Engin Altan Düzyatan, Engin Akyürek ve Tolgahan Sayışman'ın ücret savaşı!

Çekimlerinin Ege’de yapılacağı dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor.

Ve Engin Akyürek'ten beklenen haber geldi! İşte yeni dizisi!

YENİ İMAJ MI?

Sosyal medyada yayınlanan bir fotoğraf ise olay oldu. Engin Akyürek'e ait olan fotoğrafın başarılı oyuncunun yeni imajı olduğu ve 'Sefirin Kızı' dizisi için bu imaja büründüğü iddia edildi.

İşte o kare:

FOTOĞRAF DERGİ ÇEKİMİNDEN...

Fakat fotoğrafın sanıldığı gibi 'Sefirin Kızı' dizisinden olmadığı anlaşıldı. Bahsedilen kare Engin Akyürek'in İstanbul Life dergisine verdiği röportaj için çekilen bir fotoğraf...


Engin Akyürek, Brad Pitt'i solladı!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: