İşte Eser-Berfu Yenenler çiftinin tanışma hikayesi!

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, Youtube kanallarında tanışma hikayelerini anlattı.Eser-Berfu Yenenler çifti geçtiğimiz haziran ayında hayatlarını birleştirmişti. Ekim ayında oğulları Kuzey'i kucaklarına alan çift, Youtube kanallarında tanışma hikayelerini anlattı.

İLK BERFU YAZMIŞ!
Berfu Yenenler, ilk adımı kendisinin attığını söyleyip "Ben Eser'i Instagram'dan takip ettim. O da beni takip etmeye başladı. Uzun süre Eser'den mesaj bekledim, o da atmadı. İlk mesajı ben attım. Konuşmaya başladık, yedi ay boyunca hiç görüşmedik ama her gün mesajlaşıyorduk" dedi.
Eser Yenenler, Berfu'nun profilinin gerçek olduğuna inanmadığını belirtip "Miss Turkey falan yazıyor araştırdım baktım öyle biri var ondan sonra ikna oldum. Berfu ile hiç görüşmedik, çünkü dertli bir dönemdi. Hiç tanımadığın biriyle dertleşmek iyi gelir bazen. O anlatıyor, ben anlatıyorum dert ortağı gibi olmuştuk. Görüşünce büyü bozulacak gibi geliyordu. O yüzden uzun süre buluşmadık" dedi.
Üç kere buluşmalarını iptal ettiklerini söyleyen Berfu Yenenler "Üç kere buluşmaya niyetlendik, ikimizde buluşmamak için çeşitli yalanlar söyledik. Sonra ben Eser’in oyununu izlemeye gittim." dedi.
Eser Yenenler ise anlatmaya "Berfu’nun geldiğini yardımcım söyledi. Görsem tanımayabilirdim, çünkü fotoğraflardan değişikti. O dönemki fotoğrafları da biraz değişikti. (Gülüyor) Arkadaşım ‘oyunu sağdaki kıza doğru oyna’ deyince o yöne doğru yöneldim" diyerek devam etti.
Berfu Yenenler, "Ben de tam tersi Eser’in solundaydım. Bütün oyun boyunca Eser’in poposunu izledim. Çok sinir olmuştum, gitmeyi bile düşündüm. ‘Ne saygısız’ falan dedim içimden. Sonra kulisine gittim" dedi.
Eser Yenenler, "Kulise geldi. Birbirimize sarıldık, hani ilk görüşte değil ama ilk sarılışta bir aşk varsa eğer o biziz. Sarılınca ‘Tamam budur. Evlilik, çocuk falan’ hissine kapıldım. Bizim hikayemiz bu şekilde başladı." diyerek tanışma hikayelerini sona erdirdi.

Eser-Berfu Yenenler çiftinin oğlunun iç ısıtan anları!