JUSTIN BIEBER HALA AŞK SARHOŞU!

Justin Bieber, Selena Gomez’in kendisiyle çıkmasına çok şaşırmış ve hala aşk sarhoşuymuş.Mart ayında 19 yaşındaki yıldızla birlikteliğini doğrulayan ‘Baby’ hitinin sahibi bu kadar güzel birinin kendisiyle çıkmaya evet dediği için çok şaşırdığını söyledi.

Amerika’daki Fanatic FM ‘Mike Missanelli Show’da Selena’yı nasıl elde ettiği sorusu üzerine şarkıcı şöyle espri yaptı; “Ben de çok şaşırdım. O kadar güzel ki. İki yıl önce arkadaş olarak başladık, yani uzun bir süredir arkadaşız, yani güzel bir başlangıçtı.”

Ancak 17 yaşındaki yıldız ilişkilerinin tuhaf bir şekilde başladığını söyledi. yıldız şöyle ekledi; “Selena’yla arkadaşken bir sevgilim vardı. sanırım sporlar hakkında konuşuyorduk.”

Ağustos’ta çıkan haberlerde Selena’nın Justin’in birlikte takıldığı Sean Kingston ve eski hükümlü Lil Wayne gibi rapçi arkadaşlarına çok sinirlendiği bildirilmişti.

İddialara göre Selena’nın bir arkadaşı da basına şöyle söylemişti; “Selena ona bü tür insanlarla takılmaması gerektiğini söyledi. Selena onun işini berbat etmesini istemiyor.”