Kadın dizisi için şoke eden iddialar!

3 sezondur salı akşamlarının vazgeçilmezi olan ve reytingleri hep zirvede tamamlayan Kadın'ın sezon sonu final yapacağı konuşuluyor. Dizide üst üst yaşanan vedaların ardından erken final olabileceği de söylentiler arasında.Fox TV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Kadın'la ilgili kulislerde ortaya atılan iddialar hayranlarını isyan ettirdi. Yayınladığı süre boyunca hep reytinglerden zirvede çıkan Kadın 3. sezonuna başladı. Salı günleri ekrana gelen dizi yine reyting rekabetinden lider çıktı.

Kadın'ın yeni sezonuna ilk veda eden isim Hatice karakterine hayat veren Bennu Yıldırımlar oldu. Başarılı oyuncunun ardından Sarp'ı canlandıran Caner Cindoruk'un da diziden ayrılacak ikinci isim olacağı yönünde çıkan haberler Kadın'ın sevenlerini üzdü. Dizinin hayranları aylardır Bahar ile Sarp'ın yeniden birlikte olmasını sabırsızlıkla beklerken Sarp'ın vedası izleyiciyi yıktı.

Bu gelişmenin ardından Kadın'ın bu sezon sonunda ekrana veda edeceği konuşulmaya başlandı. Hatta senaryo ilerlemezse erken final bile yapabileceği konuşuluyor.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN