Kemal Doğulu modaya yeni bir yön mü verecek?

Ünlülerin stilisti Kemal Doğulu, önceki gün bir AVM'de sevenleriyle bir araya geldi.Kemal Doğulu, AVM'de yaptığı söyleşisinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özellikle gençlere vücutlarını tanımaları gerektiğini söyleyen Doğulu, "Sırf moda diye giyinmeyin. Bu çok yanlış" dedi. Kemal Doğulu, sanat dünyasıyla ilgili de konuştu.

Doğulu, son dönemin yıldızı Aleyna Tilki'yi çok sevdiğini dile getirerek, "Aleyna'nın hastasıyım" dedi. "Tarzını nasıl buluyorsunuz" sorusuna ise, "Aleyna bana gelsin. Rahat bırakın şu kızı" şeklinde konuştu.

Kemal Doğulu, cesur kıyafetleriyle çok konuşulan Hadise için, "Hadise farklı. Kendini o kostümler içinde iyi hissediyor demek ki... Bence sahne için güzel giyiniyor. Beğeniyorum sahne kostümlerini" ifadelerini kullandı.

Sahne sanatçıları içinde en beğendiği isim için ise, "Kimse kusura bakmasın en beğendiğim, en iyi giyenen Gülşen... Çok güzel giyiniyor" dedi.

Erkek sanatçıları da es geçmeyen Doğulu, "Kardeşim Kadir Doğulu'nun tarzını çok beğeniyorum. Ayrıca bir an önce amca olmak istiyorum" diyerek kardeşi Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül'e gönderme yapmayı da ihmal etmedi.

Doğulu, çarpıcı açıklamalarına şu sözlerle devam etti: "Erkek adam kaşını almaz bana göre. Makyaj yapmaz. Yüzüne de nemlendirici sürmez." Bu konuşmasının ardından ise büyük alkış aldı. Asıl mesleğinin kuaförlük olduğunu dile getiren Kemal Doğulu, "Zaman içinde kendimi buralarda buldum. Bu sezon ekranlarda olmayacağım. Belki önümüzdeki sezon olabilir. Televizyon beni çok yordu" şeklinde konuştu.

Kemal Doğulu modaya küstü!

Kemal Doğulu ağlayarak anlattı: "Linç ediliyorum!"