Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı konuşulan Aslı İşler kimdir?

Kenan Doğulu'nun eşi Beren Saat'i aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü çifti ayıran ismin 26 yaşındaki Aslı İşler olduğu iddia edildi.Kanal D'de yayınlanan '2. sayfa' isimli magazin programının haberine göre Kenan Doğulu ile Beren Saat'in büyük aşkını bitiren sebebin ihanet olduğu ortaya çıktı. Ünlü çifti ayıran ismin 26 yaşındaki Aslı İşler olduğu iddia edildi. İşler'in geçirdiği estetik operasyonlar sayesinde Beren Saat'e benzediği görülürken genç oyuncunun 2016 yılından beri Kenan Doğulu hayranı olduğu ortaya çıktı.


Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun arasına Aslı İşler mi girdi?

Beren Saat ihaneti sosyal medyadan öğrendi!

Konuşulanlara göre Beren Saat ihaneti sosyal medyadan hayranlarının kendisine attığı mesajlar sayesinde öğreniyor ve o andan itibaren Kenan, Beren için masumiyetini kaybediyor ve hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.

Beren Saat'ten ilginç paylaşım!

Aslı İşler, Beren Saat'le aynı dizide oynamıştı!

Bu arada Aslı İşler, Beren Saat'in başrolünde yer aldığı "Muhteşem Yüzyıl: Kösem" dizisinde rol almıştı. Bu durum "İkiliyi Beren Saat mi tanıştırdı?" sorularını da akıllara getirdi.


Beren Saat zor anlar yaşadı!

Aslı İşler kimdir?

Aslı İşler 16 Ağustos 1993’te İstanbul’da dünyaya geldi. 25 yaşındaki oyuncu çeşitli reklam ve dizi çalışmalarında yer aldı.

Tiyatro ve oyunculuğa ilgisi, ortaokuldaki tiyatro kulübüyle başladı. Lady Macbeth rolünü üstlendikten sonra oyunculuk yapmaya o zaman karar verdi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı.


Buradaki eğitimin ardından Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünü kazanıp bu bölümden mezun oldu. Eğitim gördüğü süreçte ayrıca Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda 1 sene oyunculuk dersleri aldı.

Genç oyuncu 2016 yılında ekrana gelen ve Beren Saat’in baş rolünde oynadığı "Muhteşem Yüzyıl Kösem" dizisinin birinci ve ikinci sezonunda rol aldı.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN