Kenan Doğulu’nun pişmanlığı!

Marka Konferansı’nın kapanışında hem konuşmacı olarak yer alıp hem de sahneye çıkan Kenan Doğulu, başarısız olduğu iş girişimlerini kastederek şaşırtan bir itirafta bulundu. Doğulu, "Keşke müzikten başka hiçbir işe girmeseydim” dedi.Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, Marka Konferansı’nın kapanışında mini konser verdi. Kenan Doğulu, konserin ardından söyleşi sırasında ticari girişimleriyle ilgili ilginç bir itirafta bulundu.

2004’te Nurdan Gür’le ortak kurduğu giyim markası ‘Ken’ ve 2005’te eşi Beren Saat, Abdullah Burnaz ve Mehmet Mutlu ile ortak olarak Ankara’da açtıkları ‘Bis’ adlı gece kulübü girişimleri başarısızlıkla sonuçlanan şarkıcı, “Keşke müzikten başka hiçbir işe girmeseydim” dedi.

"AÇIK ARTIRMA KOVALIYORUM"
Gazete Habertürk'ten Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre; Müzikte parayı nereye harcaması gerektiğini iyi bildiğini ve dayak yiyerek bunu başardığını ifade eden Doğulu şöyle konuştu: “Bu işe para kazanmak için başlamamakla birlikte müzik işi denen şeyi iyi biliyorum. Çocukluğumdan beri gitar topluyorum, açık artırmalar kovalıyorum. İyi ki toplamışım dediğim bir hazine benim için. Çağdaş sanat eserlerine yatırım yaptım.”

"YURTDIŞI İÇİN YAVAŞ DAVRANDIM"
Doğulu , zamanında yurtdışından gelen projeleri kabul etmediği için de pişmanlıkları olduğunu itiraf etti: “Yurtdışı projelerde kendimi hırssız buldum. Birçok teklif geldi yabancı prodüktörlerden, starlardan. Yavaş davrandım, çok vaktim varmış gibi ama ders almayı öğrendim.”

Doğulu’nun şu anda, ‘Doğulu Ses ve Görüntü Hizmetleri Organizasyon Ticaret Limited Şirketi’ ile ‘Efendi Ses Projeksiyon Organizasyon Tanıtım Turizm Ticaret Limited Şirketi’ adında ismine kayıtlı iki şirketi bulunuyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ