Kıvanç Tatlıtuğ'dan sinema filmi müjdesi!

Daha önce de reklamlarında oynadığı firma ile 4 yıl sonra yeniden anlaşan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, reklam filminin tanıtım gecesinde soruları yanıtlarken hayranlarına bir de sinema filmi müjdesi verdi.Bir firmanın 4 yıl aradan sonra yeniden reklam yüzü olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, reklam filminin basın tanıtım gecesinde soruları yanıtladı.

Kıvanç Tatlıtuğ, “Reklam çekimini çok keyifli geçirdik. O da (Cindy Mello) son derece profesyonel bir insan. Hava şartları biraz soğuk olmasına rağmen sonuçları gördükten sonra içimiz acayip ısındı. Çalışmaktan büyük keyif aldım. İnşallah o da ilerleyen günlerde burada olur. Birlikte söyleşi yapma imkânımız da olur” dedi.

Saçlarının reklam için mi kısaltıldığı sorulan Tatlıtuğ, “Saçlarım uzundu, biraz kestirdim. Uzun saçın bakımı biraz zor oluyor. O yüzden kestirdik. Rahatladım” cevabını verdi.

Nasıl kilo verdiği konusuna da değinen Tatlıtuğ, “Uzun bir zamandır spor yapamıyordum ayağımdan dolayı. Ameliyat oldum. Uzun soluklu bir şey. Şu an tam toparlanmış durumdayım. Yeni yeni spora başlayacağım. Dönemsel bu tür şeyler. Bazen kilo alıyorum bazen kilo veriyorum. Bir de yoğun çalışma temposu var. Her zaman her öğünü de yiyemiyoruz çalışma şartları vesilesiyle. Onun dışında koşturmadan diyelim” yanıtı verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ, hayranlarını heyecanlandıracak birde müjde verdi. Tatlıtuğ, “Bu yaz bir tane sinema filmi çekeceğim. Dizi bittikten sonra 1 ay, 1 buçuk aylık bir periyodum var. Amerika’ya gideceğim. Bir sinema filmi çekeceğiz orda. Yabancı bir film. Onun heyecanını yaşıyorum şimdi. Onun dışında önümüzdeki sezon için herhangi bir gelişme söz konusu değil ama önümüzdeki sezon da ne yapacağımızı ufak ufak konuşmaya başladık şimdiden. Filmde oynayacak olan tek Türk benim. Hikâyesini de zamanı gelince anlatsam daha doğru olur. Çünkü kendileriyle de konuşmadım. Belki istemeyebilirler veya senaryo değişebilir. O yüzden şu an tam detay vermek doğru olmayabilir. Ama güzel bir hikâye. Beni çok heyecanlandırdı. İnşallah bakalım. Sonuçları da öyle olur” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ'a reklam filminde 22 yaşındaki Brezilyalı Cindy Mello eşlik ediyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ