MAÇTA 2 GOL VAR İLKYARI SONA ERDİ!

Bursa Atatürk Stadı'nda saat 21.45'de başlayan karşılaşmayı Norveç Futbol Federasyonu'ndan Svein Oddvar Moen yönetiyor. Moen'in yardımcılıklarını Geir Age Masovn Hollen ve Frank Andas yapıyor.45.Dakika :Hakem Svein Oddvar Moen ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 2-0 Valencia'nın üstünlüğüyle sona eriyor.
45.Dakika :Valencia 3. gole çok yaklaştı. Hernandez sağ çaprazdan çalımlarla içeri girdi, kaleye aşırtma vuruş denedi ve top üst direkten geri geldi sonrasında savunma topu uzaklaştırdı.
44.Dakika :4. Hakem Ken Henry Johnsen ilk yarının sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
43.Dakika :Bursaspor atağında Ömer Erdoğan orta alan önünden sol kanata pas vermek istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
41.Dakika :Bursaspor atağında Nunez sol kanata pasını verdi ama savunma Ozan İpek'ten önce davranarak topu uzaklaştırdı.
40.Dakika :GOL !! Valencia Aduriz ile 2. golü buldu.Tino Costa kaleye yaklaşık 25 metreden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top üst köşe direğinden geri geldi sonrasında dönen topa Aduriz sol çaprazdan uçarak kafayı vurdu ve top maalesef ağlarımızla buluştu.
39.Dakika :Bursaspor'da Volkan Şen'in tedavisi tamamlandı ve maça devam ediyor.
38.Dakika :Bursaspor'da Tino Costa sağ kanattan korner kullandı, ön direğe ortasını yaptı ve savunmada Ergic topu bir kez daha kornere gönderdi.
37.Dakika :Valencia atağında Hernandez sağ kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
36.Dakika :Bursaspor'da Volkan Şen tedavisi için saha dışına alındı ve maç devam ediyor.
35.Dakika :Bursaspor'da Volkan Şen bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.
34.Dakika :Bursaspor atağında Nunez savunmadan dönen topa ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
33.Dakika :Bursaspor'da Vederson sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
32.Dakika :Bursaspor atağında Ergic sağ kanata doğru pasını verdi, Volkan Şen hareketlendi ama top hızlı olunca doğrudan auta çıktı.
31.Dakika :Bursaspor atağında Vederson sol kanattan korner çizgisi indi, orta yapmak istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.
30.Dakika :Valencia atağında Aduriz ceza sahası önünde topla buluştu, şut açısı aradı ama savunmada Hüseyin ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
29.Dakika :Valencia gole çok yaklaştı. Dominguez sol korner çizgisi yanından ortasını yaptı, Joaquin altıpas içinde yükseldi kafayı vurdu ve top az farkla yandan auta çıktı.
28.Dakika :Bursaspor atağında Ali Tandoğan sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma Ömer Erdoğan'dan önce topu uzaklaştırdı.
27.Dakika :Bursaspor atağında Volkan Şen sağ korner çizgisi yanından ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma son anda ayak koyarak topu kornere gönderdi.
26.Dakika :Bursaspor atağında Vederson sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
25.Dakika :Bursaspor atağında Ozan İpek sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak topu kornere gönderdi.
23.Dakika :Valencia atağında Tino Costa ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top savunmaya çarparak uzaklaştı.
22.Dakika :Bursaspor'da Ali Tandoğan sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı Ergic yükseldi ama savunma önce davranarak topu uzaklaştırdı.
21.Dakika :Bursaspor atağında Volkan Şen sağ kanattan topla ilerledi ama yerde kalınca hakem faul kararı verdi.
19.Dakika :Valencia atağında Mathieu sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
18.Dakika :Bursaspor atağında Ergic topla beraber ceza sahası içine girmek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
17.Dakika :Valencia atağında Tino orta alandan sağ kanata doğru uzun oynadı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
16.Dakika :GOL !! Valencia Tino Costa'nın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Tino Costa ceza sahası dışında topla buluştu kaleye baktı yaklaşık 35 metreden kaleye sert vurdu ve top üst köşeden ağlarla buluştu.
14.Dakika :Valencia atağında Bruno sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
13.Dakika :Valencia'da Ricardo sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve kaleci Ivankov çıkarak topun sahibi oldu.
12.Dakika :Valencia atağında Bruno sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla Aduriz'den önce topu kornere gönderdi.
11.Dakika :Bursaspor atağında Ergic ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Sanchez'de kaldı.
10.Dakika :Bursaspor atağında Ali Tandoğan sağ kanata atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
8.Dakika :Valencia atağında Tino sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
7.Dakika :Valencia atağında Mathieu sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
5.Dakika :Valencia atağında Hernandez sol kanattan çalımlarla ceza sahası içine girdi yerden kaleye sert vurdu ve top savunmaya çarparak uzaklaştı.
3.Dakika :Bursaspor'da Ali Tandoğan sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı Nunez yükseldi kafayı vurdu ama kaleci Sanchez köşeden topun sahibi oldu.
2.Dakika :Bursaspor atağında Volkan Şen sağ kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
1.Dakika :Karşılaşma Valencia'dan Aduriz'in vuruşuyla başlıyor.
0.Dakika :Temsilcimiz Bursaspor bu karşılaşma ile tarihinde ilk defa Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek.
0.Dakika :UEFA Şampiyonlar Ligi ilk maçında temsilcimiz Bursaspor İspanya temsilcisi Valencia ile Bursa Atatürk Stadında karşı karşıya geliyor.