Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi olduğu iddia edilmişti! Ama aslında...

Mehmet Ali Erbil'in yakın arkadaşı Tolga Yüce, telefonla bağlandığı bir televizyon programında sevgililik iddialarına yanıt verdi.'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına Mehmet Ali Erbil'in yakın arkadaşı Tolga Yüce katıldı. Mehmeh Ali Erbil adına konuşan Yüce, Alisa Nasya Deniz ile ilgili sevgililik iddialarına yanıt verdi. Tolga Yüce'nin söyledikleri olay oldu.
Mehmet Ali Erbil sevgilisiyle görüntülendi!

"İNSANLAR NELER YAPIYOR"
Yüce, "Mehmet Ali Erbil'in tedavisi devam ediyor. Aşk yaşayacak bir durumu yok. 'Sadece arkadaşım. Bu konular beni yıpratıyor. Ben nelerle uğraşıyorum, insanlar neler yapıyor. Beni de uyardı 'bir kez açıklama yap, bir daha da konuşma' dedi. Sağlık durumları müsait olmadığı için açıklamayı ben yaptım. Alisa Nasya Deniz, Mehmet Ali Erbil'in evinde kalıyor. Bizler de hemen hemen her gün oradayız. Onun gibi çok insan var. Bu paylaşılan fotoğraflar 2 yıl öncesine ait. Güncel hiçbir fotoğraf yok."
Mehmet Ali Erbil yaşadığı zor günleri anlattı!

'BEN REKLAM KOKUSU ALIYORUM'
Tolga Yüce, Alisa Nasya Deniz ile ilgili konuşurken bunları reklam amaçlı yaptığını düşündüğünü belirtti. "Öğrendiğim kadarıyla modelliğe hazırlanıyor. 2 bin takipçisi vardı, 7 bin takipçisi oldu. Ben reklam kokusu alıyorum. Gazetecilere haber verdiğini de çok iyi biliyorum. Kendisi de bu konudan dolayı çok mutsuz ve huzursuz." dedi.
Mehmet Ali Erbil taburcu edildi!