Mete Besli, Netflix'e göz kırptı!

Los Angeles’ta aldığı oyunculuk eğitiminin ardından Türkiye’ye dönen Mete Besli, yapımcıların radarına girdi. Teklif üstüne teklif alan genç yeteneği en çok heyecanlandıran ise bir Netflix projesi oldu.5 yaşındayken gittiği Amerika’da hem lise eğitimini tamamlayan hem de oyunculuk dersleri alan Mete Besli, Türkiye’ye döner dönmez yapımcıların radarına girdi. Dünyaca ünlü oyunculuk stüdyosu Stella Adler’de eğitim alan genç oyuncuya şimdilerde teklif yağıyor.

İNGİLİZCEYİ ANA DİLİ GİBİ KONUŞUYOR
Amerika’dayken hem oyuncu koçu Kennedy Brown ile hem de Dubai’nin ünlü oyuncusu Sheeraz Hasan’la çalışma imkanı bulan Mete Besli’ye çok sayıda proje için teklif sunuldu. İngilizceyi ana dili gibi konuşan genç yeteneğe daha çok bu özelliğini öne çıkaran roller teklif edildi.

OYUNCU SEÇMELERİNE KATILDI PERFORMANSI ÇOK BEĞENİLDİ
Mete Besli’yi en çok heyecanlandıran ise bir Netflix projesi için yaptığı görüşme oldu. Platformda yayınlanacak dizi için audition veren Mete Besli’ye yetkililer performansını çok beğendiklerini söyledi. Yetenekli oyuncu, Netflix’te yayınlanacak dizinin yapımcılarından gelecek habere göre kariyerine yön verecek.