Münir Özkul'un cenazesinde hepinizin mi işi vardı?

Münir Özkul'un cenazesine katılan İlyas Salman, günümüzün popüler isimlerini vefasızlıkla suçladı. Sanatçı, "Onlar sadece mal varlıklarını düşünürler" dedi.



Usta sanatçı Münir Özkul dün toprağa verildi. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’ndeki anma töreninden sonra, cenaze namazı için getirildiği Nişantaşı’ndaki Teşvikiye Camii’nde kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı. ‘Hababam Sınıfı’ filminin bazı oyuncularının yanı sıra İlyas Salman, Nuri Alço ve Erhan Yazıcıoğlu gibi isimler de törendeydi. Fakat cenazede günümüzün popüler isimlerinden kimse yoktu.

Münir Özkul'a son veda!

İLYAS SALMAN SİTEM ETTİ!
Törende konuşan İlyas Salman son dönemin star isimlerini vefasızlıkla suçladı. Sanatçı, “Onlar için yaşamın kalıcılığı önemli değildir. Sadece mal varlıklarını düşünürler. Günümüz sanatçılarından yetenekli olanları da var ama buraya gelmemeleri vefasızlık" dedi.

İlyas Salman Aydın’da gözaltına alındı

KİMLERİ KASTETTİ?

İlyas Salman'ın bu sözlerle hangi isimleri hedef aldığı ise merak konusu oldu. Akıllara Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit, Kerem Bursin gibi yeni dönem Türkiye sinema ve televizyon dünyasının popüler isimleri geldi.

İlyas Salman, Cem Yılmaz'a "Saray Soytarısı" dedi!