'Ne bakıyorsun!' kavgası çıktı!

Hacı Sabancı’nın sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı, Demet Özdemir’in masasındaki bir kıza “Buraya ne bakıyorsun” diyerek bardak attı. Bir anda alevlenen kavgada Sabancı ile Özdemir tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Bu kavganın nedeni ortaya çıktı.Zeynep Nazlı Kayı ile sevgilisi Hacı Sabancı, önceki akşam Emirgan’daki bir gece kulübünde eğlendi.

Demet Özdemir, sinema iddialarına cevap verdi!

Habertürk'ün haberine göre Kayı, oyuncu Demet Özdemir’in masasında oturan genç bir kızın, sevgilisine bakışlarından rahatsız oldu. “Buraya ne bakıyorsun? Önüne baksana” diye bağırmaya başladı.

Demet Özdemir: Ben zor bir kadınım

SABANCI SAKİNLEŞTİRDİ
Sinirlerine hâkim olamayan sosyetik güzel, kızın masasına bardak fırlattı. Bunun üzerine kız da Kayı’ya bardak attı. Bir anda alevlenen kavgada Sabancı ile Özdemir tarafları sakinleştirmeye çalıştı.

Demet Özdemir'den dans sürprizi!

Ünlü işadamı kavganın ardından sevgilisini alıp mekândan ayrıldı.

Demet Özdemir’in aşk sihirbazı!

KAVGANIN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI!
Kavganın detayları ortaya çıktı. Uçankuş'un haberine göre; Nazlı Kayı sevgilisi Hacı Sabancı'ya bakan kızı kıskanıp ısırmış! Hacı Sabancı, sevgilisinin bu hareketini görünce ne yapacağını şaşırmış ve adeta şoka girmiş. Mekan görevlileri araya girmiş ve iki kadını ayırmış.

Nevrotik dansçı Demet Özdemir!

Demet Özdemir'in şifresini hayranları çözdü!

Demet Özdemir'in vedası!

Demet Özdemir'in Oğuzhan Özyakup sessizliği!

Demet Özdemir: Erkeklerin mesajlarını açmıyorum!

Demet Özdemir'in jet-ski keyfi!