Nesrin Cavadzade o diziye mi geçti?

Bizim Hikaye’de geçtiğimiz bölüm Tülay’ın karnında ölen bebekler, diziyi izleyenleri de çok üzmüştü. Ancak ortaya atılan bir iddiaya göre, bebekleri ölen Tülay (Nesrin Cavadzade) La Casa De Papel dizisine geçiyor.Bizim Hikaye'de geçtiğimiz bölüm izleyicilerin ummadığı bir sahne yaşandı. Barış’ın zehirlendiğini farkettiği Tülay’ı apar topar hastaneye götürmesiyle, Tülay’ın hayatı kurtuldu ama doğumlarına kısa bir süre kalan ikiz bebekler, ne yazık ki yaşamadı. Herkesi şok eden bu sahnelerden sonra bu hafta Tülay’ın gidişi akıllarda soru işareti oluşmasına sebep oldu.

Bu gidiş bir süreliğine mi olacak, yoksa temelli mi diziden ayrıldılar henüz merak konusu. Fakat iki oyuncunun aynı anda böyle bir sebeple dizide olmayacak olması, Bizim Hikaye takipçilerini de üzdü. Dizinin izleyicileri Tufan ve Tülay’ın diziden ayrılmasını istemediklerini dile getirerek sosyal medyada yorum yağdırdı.

Gelen yorumlar arasında bir başka dikkat çeken ayrıntı ise, dünyaca ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel ile ilgili yapılan yorumlardı. Bizim Hikaye’de Tülay’ı oynayan Nesrin Cavadzade’nin, La Casa De Papel’in yeni sezonu için görüşmelere gittiği medyaya yansımıştı. İstanbul ismiyle dizide yer alması beklenen Cavadzade’nin, La Casa De Papel’in çekimlerinin başlayacak olması nedeniyle, Bizim Hikaye’de böyle bir gidiş tasarlandığı konuşuluyor.


Nesrin Cavadzade'den 'La Casa De Papel' itirafı!

'Bizim Hikaye'ye sürpriz isimler!