Oktay Kaynarca kuralları!

Bir erkek giyim firması ile reklam anlaşması yapan oyuncu Oktay Kaynarca, moda ve giyim tarzı hakkında açıklamalarda bulundu.'Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz' dizisi ile ekranlarda fırtınalar estiren Oktay Kaynarca, bu kez bir erkek giyim firmasının yüzü olarak hayranlarının karşısına çıktı. Reklam anlaşması için Nihat Odabaşı'nın objektiflerine poz verdi. Ünlü modellere taş çıkaran deneyimli oyuncu, lansman öncesi açıklamalarda bulundu.

Oktay Kaynarca'nın ilginç isyanı! Silahları çekip...

Modayı takip etmedğini ifade eden Kaynarca, "Beni öyle AVM’lerde alışveriş yaparken pek göremezsiniz. Setten fırsat bulup alışveriş yapmam da mümkün değil zaten. Artık yaşım öyle her şeyi giymeye de müsait değil, öyle pembe pantolon veya dar paça bir şey giyinmem” sözleri ile moda konusunda kurallarını açıkladı.

'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki başarılı performansı ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu, dizinin sezon finali yapmasıyla tatile çıkıp çıkmayacağını soran magazin muhabirlerine "Bu sene hiçbir planım yok. Doğrusu arabaya atlayarak tabelalara baka baka gitmek, kafa dağıtmak istiyorum. Tabii Bodrum’da olacak ama uzun süreli kalmayacağım. Yurt dışı tatili de yapacağım" yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu, "Uzun süredir aynı karakteri oynuyorsunuz, bunun dışına çıkarak farklı bir karakter canlandırmak istiyor musunuz?" sorusuna ise, "Kesinlikle çok istiyorum. Bir sinema projem vardı ama nasip olmadı. Onun üzerinde duracağım bu yaz. Onun yanı sıra tiyatro sahnelerini çok özledim" şeklinde cevap verdi.

Oktay Kaynarca şaşırttı!

Oktay Kaynarca'dan açık çek!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: