Önce gala sonra eğlence

Türkan Şoray’ın 34 yıl sonra yönetmen koltuğuna oturduğu “Uzaklarda Arama” filminin galası Kanyon’da yapıldı. Ekip galanın ardından Nişantaşı’ndaki bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.Yönetmenliğini ünlü sinema oyuncusu Türkan Şoray’ın yaptığı, kızı Yağmur Ünal’ın da yapımcılığını üstlendiği “Uzaklarda Arama” filminin galası dün akşam yapıldı. Kanyon AVM’de yapılan galaya Türkan Şoray ve Yağmur Ünal başta olmak üzere aralarından Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp ve Sevda Erginci’nin olduğu filmin oyuncuları tam kadro katıldı.


Kanyon’da gerçekleşen film galası sonrası tüm film ekibi Nişantaşı'ndaki bir mekanda başarılarını kutlamak için bir araya geldi. Ekip, sabahın ilk ışıklarına kadar mekanda eğlendi. Yaklaşık iki saat kaldığı mekanda dans edip eski eşi Cihan Ünal ve kızı Yağmur Ünal’la birlikte eğlenen Türkan Şoray mekanı koruma ordusuyla terk etti.“Bu filmde Yağmur ve Türkan’ın büyük çabaları var” diyen Cihan Ünal, kızı Irmak’ın “Hayalim babamla oynamak” sözlerine “Belki bir film yapabiliriz, yapımcılığını Yağmur yapar, yönetmenliğini Türkan” diye karşılık verdi.


Kız kardeşi bu mutlu günüde yalnız bırakmayan Irmak Ünal, “Kardeşim ve Türkan Şoray’ın başarısı bu, ben onlardan daha çok heyecanlıyım” açıklamasını yaptı.


Nevra Serezli, oğlu Murat Serezli ve sanatçı dostu Nükhet Duru ile birlikte galaya katıldı. Nevra Serezli, “Yağmur ufacık bir kızken benim kulisime gelirdi. Şimdi kocaman oldu ve kendi işlerini yapıyor” dedi.


Filmin başrol oyuncularından Mustafa Uğurlu davete sarışın sevgilisiyle katıldı. Gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark eden Uğurlu, kız arkadaşını bırakıp bir sokak köpeğinin yanına gelip “Arkadaşlar beni lütfen köpekle çekin” dedi.


Adnan Polat’ın oğlu Kerim Polat, mekanı esmer bir güzelle terk etti. Gazetecilerin patlayan flaşlarıyla şaşıran Kerim Polat ve kız arkadaşına sunucu Tanem Sivar da eşlik etti.


2012 yılında dünyaca ünlü kalem markası Faber-Castell’in vârisi Charles Von Faber Castell ile evlenen Melisa Eliyeşil, galada 5 aylık hamile olduğunu açıkladı. Eliyeşil’in bebeğinin cinsiyeti erkek.


Bini aşkın seyirci çıkışta Türkan Şoray’ı görüp tebrik edebilmek için uzun süre sıra bekledi.


İşte geceden kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...