Özge Gürel: "Birileri baksın diye giyinmiyorum"

Güzel oyuncu Özge Gürel, reklam yüzü olduğu ünlü firmanın düzenlediği gecede güzellik algısı hakkında konuştu.Güzel oyuncu Özge Gürel geçtiğimiz günlerde vizyona giren 'Annem' filmiyle eleştirmenlerin onayı almıştı. Şimdi ise Penti'nin yeni reklam yüzü oldu.

İÇİNİZDEKİ GÜZELLİĞİ BULUN
Düzenlenen gecede Özge Gürel'in oynadığı reklam filmi ilk kez gösterildi. Gösterilen reklam filminde Özge Gürel' 'Sizce güzellik nedir?' sorusunu "Herkesi içindeki güzelliği bulmaya davet ediyorum." diyerek yanıtladıktan sonra "Penti'nin yüzü olmak ve en önemlisi de bu konunun altını çizebilmek beni çok mutlu etti. Yeni dünya düzeninde güzellik algısı ikna olmak üzerine kurulu bence. Bir şeyler güzel deniyor ve hepimiz bir süreliğine de olsa buna ikna oluyoruz. Oysa ki güzellik; farklılıklarını kabul etmek ve sevmek. Sana ait olanı benimsemek. Tüm zamanların değişmeyen tek güzellik kuralı kendin olmak ve iyi hissetmek. Ve tabii ki, şartlar ne olursa olsun anda kalıp, yaşadığımız her şeyin güzelliğini hissedebilmek...' diyerek devam etti.

"İYİ HİSSETMEK İÇİN GİYİNİYORUM"
Giyim tarzıyla dikkat çeken güzel oyuncu “Dış giyim önemli ama asıl olan içimizdekiler. Birileri görsün diye değil, kendimi iyi hissetmek için giyiniyorum” dedi.