Prens Harry ve Meghan Markle'ın düğüne 5 kala gizli ilişki ortaya çıktı!

Prens Harry ve Meghan Markle'ın 19 Mayıs'ta düzenlenecek olan düğün törenleri öncesi İngiliz medyası Meghan Markle'ın geçmişini araştırdı. Markle, +18 filmlerde oynayan eski sevgilisiyle düğün öncesi magazin gündemine bomba gibi düştü.Prens Harry ve Meghan Markle'ın 19 Mayıs'ta gerçekleşecek düğün törenleri öncesinde Markle, +18 filmlerde oynayan Amerikalı oyuncu Simon Rex ile gündeme geldi.

İngiliz basını, merakla beklenen İngiliz Kraliyet düğünü öncesinde müstakbel prenses Meghan Markle'ın geçmişini didik didik karıştırmayı sürdürüyor. Meghan Markle'ın, Amerikalı oyuncu Simon Rex ile gizli ilişkisini gazeteler bugün manşetten verdi.

İngiliz gazeteleri, Galler Prensi Harry ile evlilik hazırlığı yapan Meghan Markle'ın 22 yaşındayken kendisi gibi oyuncu olan Simon Rex'le bir kez buluşup kaçamak yaptığını yazdı.

Buluşmanın gündemde bomba etkisi yaratmasına yol açan en önemli detay ise, Simon Rex'in aynı zamanda +18 filmlerde oynaması. Haberlere göre, ikili 2004 yılında birlikte Cuts isimli sitcom dizide misafir oyuncu olarak rol aldı ve daha sonra söz konusu buluşma gerçekleşti.