Rafet El Roman: İlk aşkım beni terk etti

Rafet El Roman, dün akşam yayınlanan "Bir Hülya Avşar Sohbeti"ne katıldı. El Roman programda ilginç bir itirafta bulunarak "İlk aşkım beni terk etti" dedi.Star TV'de ekrana gelen ve sunuculuğunu Hülya Avşar'ın yaptığı "Bir Hülya Avşar Sohbeti"nin bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Rafet El Roman'dı.

Programda Hülya Avşar'ın "Kadınlar için ne düşündün? Kadınlar senin için ne ifade ediyor?" sorusuna El Roman, dikkat çekici cevaplar verdi.

El Roman, eski eşleri Tuğba Altıntop ve Ceren Kaplakarslan hakkında da ilginç itiraflarda bulundu.

Hülya Avşar Rafet El Roman düetinden ilk kare

İşte Rafet El Roman'ın programdaki o çarpıcı açıklamaları:

"Aslında kadınlar ne ifade ediyor? Benim kafamda zaten bir kadın hep vardı. Bunu da bakın nereden alıyoruz? Biraz önceki olaya getiriyorum. Bunu da aslında genç yaşımızda alıyoruz. Belki ilk aşık olduğumuz insanda alıyoruz. 19 yaşımda Ivon diye bir kız arkadaşım vardı. Onu çok seviyordum. Onu çok güzel buluyordum. Ve bana ilk aşk acısını çektiren de oydu. İşte her şey onunla başlıyor. Çektiğimiz acıyla sanıyorum. Onun etkisinden 5 yıl boyunca kurtulamadım.

Rafet El Roman: O Ses'te gördüm, etkilendim!

5 YIL AŞK ACISI YAŞADIM

19 yaşımda aşık oluyorum. 6 aylık bir beraberliğimiz oluyor. sonra bir şekilde istemiyordu beni. Terk etti beni. Ben onun acısını 5 yıl taşıdım. Ama bana bıraktığı çok ilginç bir şey var. Doğru mu yanlış mı olduğunu bilmiyorum ama, o kadın benim hep kadın tipim oldu. Romantik, uzun saçlı, masum, çok güzel bakışlı, belli bir fiziği, kalıbı ve ben daha sonraki her baktığım kadında onu aradım. onun modelini hep çizdim. Bu hiç değişmedi.

TUĞBA VE CEREN ONUN MODELİYDİ

Tuğba'yla evlendim. Tuğba, onun bir modeliydi bu arada. Sonra Ceren'le evlendim. Ceren de aslında onun bir modeliydi. Kliplerimde oynattığım kadınlar da böyle. Hayatımdaki bir sonraki dönem fark ettim. Aslında sende o kadınlar kategorisindesin. Eski filmlerini izlediğimde Onu görebiliyorum. Yani o modellerden birisin."

Rafet El Roman, Hülya Avşar'ı seçti Tuvana Türkay çıldırdı