Rihanna'nın aldığı en büyük hediye!

Uzun süredir aralarında aşk dedikoduları olan dünyaca ünlü pop yıldızı Rihanna ve Drake cephesinden harika bir haber daha geldi. İşte detaylar..Müzik dünyasındaki başarısının aksine, aşk hayatındaki şanssızlıklarıyla gündemden düşmeyen Rihanna bir dönem Chris Brown yüzünden çok zor zamanlar geçirmişti. Brown tarafından aldatılan ve dövülen Rihanna, çok zor zamanlar geçirmişti. Rihanna 2009 yılında yaşadığı bu korkunç şiddetin izlerini hala yüzünde taşıyor. Olaydan sonra Brown ile yollarını tamamen ayıran ünlü yıldızın adı uzun bir süredir Drake ile anılıyordu. Drake ve Rihanna arasındaki ilişkiye kesin gözüyle bakılmasına rağmen henüz ikiliden resmi bir açıklama gelmedi. Sürekli birlikte vakit geçiren ve bunu tüm dünyanın gözleri önünde yaşamaya çekinmeyen ikili dünya magazin basınının ve hayranlarınında büyük beğenisini toplamayı başardı.


Adını reklam panolarına yazdırdı!

He yıl verilen Michael Jackson Video Vanguard ödülünü kazanmasıyla başarılarına başarı ekleyen Rihanna'ya esas sürprizi Drake yaptı. Los Angeles'ta bir reklam panosuna "Drake'ten ve Ovo'ya katılan herkesten Rihanna'ya tebrikler." yazdıran Drake, Rihanna'ya hayatının sürprizini yaptı. Rihanna'nın şahsi instagram hesabından paylaştığı bu görüntü yaklaşık 700 bin beğeni aldı..


Böylelikle ikili arasındaki aşk dedikoduları tekrardan gündeme geldi ve uzun bir süredir gizli bir ilişki yaşadıkları konuşulmaya başlandı.


Rihanna ve Drake yeniden mi aşk yaşıyor?