Şebnem Bozoklu: Kendimi çok mutlu hissediyorum

Sevilen oyuncu Şebnem Bozoklu ara verdiği ekrana “Gülsüm” olarak Kanal D’de geri dönüyor. Yetenekli oyuncu, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Türkan Derya ve Murat Aksu’nun yaptığı Kayserili Altınsoy ailesinin eğlenceli ve sürprizlerle dolu maceralarını konu alan dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.Yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarından izleyici ile buluşmaya hazırlanan proje, özlediğimiz kalabalık ve köklü bir ailenin başına gelen beklenmedik olayları sımsıcak bir dille ekrana taşıyacak.

Şebnem Bozuklu son noktayı koydu

Başrollerinde Cihat Tamer, Bennu Yıldırımlar, Şebnem Bozoklu, Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan ve Burak Sevinç’in yer aldığı dizide Bozoklu, Kayserili Altınsoy ailesinin tek kızı Gülsüm olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Bozoklu’nun partneri ise Ünal Yeter. Yeter, Gülsüm’ün Altınsoy ailesine içgüvey giren kocası Mesut’u canlandıracak.

Şebnem Bozoklu'ya kapkaççı şoku!

Şebnem Bozoklu ise yeni rolü ve projesi hakkında şunları söyledi:

“En beğendim yönetmenlerden biri olan Türkan Derya ile ilk kez çalışma fırsatı bulduğum için çok sevinçliyim, kendimi çok mutlu hissediyorum. Üstelik birbirinden değerli ve çok kıymetli oyuncu kadromuz var. Çok farklı ve tatlı bir aile hikayesi ile izleyicinin karşısında olacağız. Bunun içinde ayrıca heyecanlıyım”.

Şebnem Bozoklu: Oyuncu olmasaydım...

Önümüzdeki hafta çekimleri Beylerbeyi’nde başlayacak olan dizi çok yakında Kanal D’de.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN