SEKS KASEDİ OLAN ÜNLÜ SİYASİ LİDER KİM?

İkinci Baykal Vakası mı?İkinci Baykal Vakası mı? İddiaya göre bir liderin daha seks kaseti var. Görüntüler lüks bir mekanda siyasi liderin bornozlu haliyle başlıyor…

Seks kasedi skandallarına bir yenisi daha eklenebilir. Güneş gazetesi'nden Talat Atilla'nın yazısına göre göre, AK Parti eski Ankara kurucu il başkan yardımcısı Dr. Tunay Demirtaş karanlık güçlerin bir süre sonra Türkiye'yi sallayacak bir kaset daha piyasaya çıkarabileceğini iddia etti. Demirtaş ayrıca, bu seferki tahribatın Baykal'ın kasetinden daha fazla olacağını söyledi. İddiaya göre önemli bir siyasi liderin daha gizlice çekilmiş seks kaseti var. Bu kasette, siyasi liderle bir bayanın porno görüntülerinin olduğunu iddia eden AK Parti'nin Ankara kurucularından Tunay Demirtaş, skandal görüntülerin 2008 yılının Eylül ayında çekildiğini iddia ediyor.


Atilla, yazısında kasetteki sahnelerden de ipuçları veriyor: "Dr. Tunay Demirtaş'a 'Size kasetteki görüntüleri aktaranlar, kasetin zamanını bile söylediklerine göre kasetin detaylarını da söylemişlerdir. Verebileceğiniz başka bir detay var mı?' diye sordum. Bu sorumu da şöyle yanıtladı; 'Görüntüler lüks bir mekanda, siyasi liderin bornozlu hali ile başlayıp, nahoş görüntülerle devam ediyormuş.' dedi. Demirtaş'tan bu kasetteki çok önemli ismi öğrendim ama gözümle görmeden bu siyasi liderin ismini yazmam, ya da liderle ilgili ufak da olsa ipucu vermem doğru değil. AK Parti'nin eski Ankara il kurucu başkan yardımcısı Dr. Tunay Demirtaş aslında bu sözleri bana yazılmamak kaydıyla söyledi ama saatlerce ısrar etmemden sonra kararsız kalınca, bu bilgileri yazarak tarihe not düşmek istedim."