Selin Ciğerci’nin kız isteme ve nişan merasiminden görüntüler...

Selin Ciğerci, evlilik yolunda ilk adımı attı. Gökhan Çıra sevgilisini ailesinden istedi.Selin Ciğerci, bir süredir aşk yaşadığı Gökhan Çıra ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Çıra önceki gün Ciğerci'yi ailesinden istemeye gitti. Selin Ciğerci, kız isteme ve nişan merasiminden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Selin Ciğerci o anları şu sözlerle anlattı: "Hayatta hiçbir şey imkansız değildir; hep dua ettim hep istedim hep istedim ALLAHI'MDAN bu günleri görmeyi hep hayal ettim nasip oldu ağlamamak için kendimi zor tuttum bütün gün! ALLAH'IM SENİ BAŞIMDAN EKSİK ETMESİN..."

VİDEO İÇİN TIKLAYIN


Gökhan Çıra ise duygularını, "Bugün adını koyduk sonunda. Yıllarımız, verdiğimiz emekler hiçbir zaman boşuna değildi. Hep sana sözünü verdim, bütün sözlerimden bir tanesini yine tuttum. Yine söz veriyorum; ölüm bizi ayırana kadar sen hep benim prensesim olacaksın. İyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta. Sen dünyanın en güzel annesi de olacaksın, sadece biraz sabır. Güzelliğin bir kenara, ben senin kalbine aşığım. Allah sevdiği kulunu kullarına sevdirirmiş. Sevilen kadın, eşim, her şeyim" sözleriyle dile getirdi.Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, 28 Ekim pazartesi günü evlenecek.