SERDAR GÖKHAN 'FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?'DE!

Kanal D'nin fenomen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne'nin 41. bölüm fragmanları yayınlandı.Dizinin perşembe günü yayınlanacak olan bölümünde;

Günler sonra karşı karşıya gelen Kerim ve Fatmagül, görüş süresinin sona ermesiyle bir kez daha ayrılacak. Yol boyunca Kerim'in mektubunu okuyan Fatmagül göz yaşlarını tutamayacak. Avukat Kadir'in umudunu kestiği anda yaşanan bir gelişme Kerim için yeni bir umut olacak. Mustafa'daki değişimlerin farkında olan Asu vicdanına yenilirken, çok uzaklardan gelen bir ziyaretçi hapishanede Kerim'i ziyaret edecek.

Video için tıklayınız

SÜRPRİZ ZİYARETÇİ KİM

Dizinin facebook'ta açılan fan sayfasında merakla beklenen sürpriz ziyaretçinin Kerim'im yıllardır görmediği babası olduğu yazıldı. İddialara göre geçtiğimiz sezon boyunca merak edilen Fahrettin Ilgaz yeni bölümde ortaya çıkacak. Avustralya'da yaşayan ve oğluna hasret bir baba olan karaktere Yeşilçam'ın usta isimlerinden Serdar Gökhan hayat verecek.

Serdar Gökhan 1966 yılında beyazperde ile tanışmış, Affedilmeyen, Duvardaki Kan, Kardeş Kavgası, Ayşem, Boğaziçi Casusları başta olmak üzere bir çok filmde rol almıştı.