Seren Serengil: Bu yaşadıklarım bana müstehak!

Yaşar İpek'le olaylı bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil bebeğini kaybederek büyük bir üzüntü yaşamıştı. Serengil sosyal medyada içini döktü.Yaşar İpek ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil'den maalesef üzücü bir haber gelmişti. Hastaneye kaldırılan Serengil bebeğini kaybetmişti. Olayların ardından Seren Serengil, Instagram hesabından "Tüm kötülüklerden Allah'a sığınırım" mesajını paylaştı.

Serengil ayrıca annesi Nevin Teoman'a seslenerek, "Ben yeni ve tertemiz bir sayfa açıyorum. Annemden, kendisini bu insanlara muhattap ettiğim için özür diliyorum. Gösterdiği sabır için teşekkür ediyorum... Kadına şiddetin en ağırını yaşadım çocuğumu kaybettim. Hayattan derslerimi aldım gidiyorum. Bundan sonrası avukatım ve yüce yargıda..." ifadelerini kullandı.

Serengil'in bu paylaşımının altında bir takipçisi "Bundan daha kırosunu bulursun sana güveniyorum" diye yazdı. Seren Serengil yapılan bu yorumu şu cevabı verdi:

"Güldürdünüz beni ama ne deseniz haklısınız. Bana müstehak bu yaşadıklarım. Kendime acımıyorum. Seçimler böyle olunca sonuçlar hep aynı. Benden başka kimsenin suçu yok..."

Bu haberler de ilginizi çekebilir: