Serhat Akın'ın eşi canlı yayına bağlanınca olanlar oldu!

FutbolArena - Fenerbahçe’nin unutulmaz oyuncularından Serhat Akın’ın, oyun kanalında takipçileriyle yaptığı sohbetler büyük ilgi görüyor. Serhat Akın’ın Belçika’da futbol oynadığı dönemlerde Hadise ile yaptığı röportaja dair anısını dinleyenler arasında eşi de bulununca işler karıştı.FutbolArena - Fenerbahçe’nin unutulmaz golcülerinden Serhat Akın’ın, oyun kanalında takipçileriyle yaptığı sohbetler büyük yankı uyandırıyor.

Serhat Akın’ın Belçika’da futbol oynadığı günlerde Hadise ile gerçekleştirdiği röportaja dair anısını dinleyenler arasında eşi de bulununca olanlar oldu.

Serhat Akın'ın eşi programa telefonla bağlandı ve ikili arasındaki konuşmalar sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Serhat Akın'dan canlı yayından olay itiraf!

Serhat Akın yayında şu sözleri dile getirdi: "Google’a girerseniz Hadise ile bir röportajımız vardı. Ben Belçika’da Anderlecht’te oynuyordum o zaman. Evli falan değildim tabi, gençtim. O zaman ben daha popülerdim. Hadise de daha yeni ünleniyordu. "

Akın sözlerine, "Hadise’nin o zamanlar saçları küt kesimdi, çirkindi, beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin tabii ki. Sonradan açıldı Hadise arap atı gibi" diyerek devam etti.

Bu sözler üzerine eşi yayına telefonla bağlanan Serhat Akın, eşine "Neden sürekli yayını takip ediyorsun ya. Biraz birbirimize güvenmemiz lazım. Ben Hadise demedim ’Hades’ dedim." şeklinde durumu toparlamaya çalıştı.

Chat ekranında Hadise yazıldığını söyleyen eşine "Onlar sarhoş, içmişler aşkım ondan Hadise yazıyorlar" diyen Serhat Akın, "Bak bak yenge mesajlarını görüyor musun? Böyle bir chat arkamda olsa her sezon gol kralı olurdum" dedi.

Eşinin "Sen çok konuşuyorsun" sözlerine "Aşkım ben artık karar aldım, yayını açıp konuşmayacağım anasını satayım" diyen Serhat Akın’a eşinden "Annemi karıştırma" çıkışı geldi.

Serhat Akın bu durumu da toparlamaya çalışırken, "Ya Hadise’nin gözü kör olmasın, Hadise kim ya? Sen varken Hadise’ye mi bakarım ben aşkım" şeklinde eşinin gönlünü almaya çalıştı.