Sevgilisinden ayrıldı, sarışın oldu!

Jet hızıyla saç rengini, seklini değiştiren Rihanna yine yaptı yapıcağını ve sarı kısa peruk takarak herkesi şaşırttı.Rihanna sürekli şaçlarını değiştirmesiyle meşhur; artık hızına magazin bile yetişemezken Rihanna yeni görüntüsüyle şaşırttı! Ünlü şarkıcı Rihanna, New York’ta sarı bir perukla görüntülendi.

Deri bir pantolon ve kendisine beden olarak biraz büyük mavi bir gömlek tercih eden Rihanna, korumaları tarafından açılan bir şemsiyeyle gizlenmeye çalıştı. Sevgilisi Chris Brown'dan bir süre önce ayrılan Rihanna saçlarıyla oynayarak akıllara "mutsuz kadınlar saçlarıyla oynarlar" sözünü getirdi. Ama Rihanna bu sefer radikal değişikliklere cesaret edememiş olacak ki sadece perukla yetinmiş.

Rihanna'na yakın çevreler bu ayrılıkla ilgili olarak ise şunları söyledi: ‘"Nefret çok sert bir kelime, hayal kırıklığı demeyi tercih ederim. Rihanna kadar birini sevsem ve ayrılsam ben de kendimi kötü hissederdim.

Onun kocaman bir kalbi var. İlişkisinde her zaman Chris’in onu umursayıp umursamadığını düşünmeden karşılıksız hareket etti’’ dedi.


Bu haberler de ilginizi çekebilir: