Şeyma, vicdanını rahatlatmaya çalışırken…

Kızı Melisa'yı babası Acun Ilıcalı'ya bırakarak Phuket’e giden Şeyma Subaşı kızıyla görüntülü konuşma yaptığı sırada çekilen ekran görüntüsünü “Anneler babalar iş için tatil için arada gider gelir öyle Melisa… (Tatile gittiği için vicdanını rahatlatmaya çalışan anne)” notuyla paylaştı.Acun Ilıcalı'dan boşanmasının ardından adı Fransız DJ Guido Senia ile anılan Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı Meksika Tulum’dan dönmüştü. Sahibi olduğu mekandan paylaşımlar yapan Subaşı, kızı Melisa'yı babası Acun Ilıcalı'ya bıraktıktan sonra yeniden yurt dışına çıktı.

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Guido Senia konuştu!


Phuket’e giden Subaşı, burada adının anıldığı Fransız DJ Guido ile bir araya geldi. İkilinin görüntüleri sosyal medyaya düştü. Bu arada Fransız DJ, "Şeyma ile bir ilişkiniz oldu mu yoksa olmadı mı?" diye soran bir takipçisine ""Kim bilir! Her şeyi Kadere bırakalım" demişti.

Şeyma, Fransız DJ'le tatilde mi?

Kızı Melisa'dan ayrı kalan Şeyma Subaşı, görüntülü arama yaptığı sırada çektiği ekran görüntüsünü paylaştı ve bu görüntünün üzerine “Anneler babalar iş için tatil için arada gider gelir öyle Melisa… (Tatile gittiği için vicdanını rahatlatmaya çalışan anne)” notunu yazdı.


Şeyma Subaşı'dan "Umrumda değil" pozu!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: