Simge'den olay itiraflar! Metin Hara'yla aşk yaşadı mı?

Serhat Tekin’in hazırlayıp sunduğu ‘Serhat’la Kayıttayız’ programına katılan Simge Sağın, cesur açıklamalarda bulundu.İşte Simge'nin o açıklamaları:

"Metin Hara ile sevgili değiliz!"

"Bir sabah kalktım ve haberlerde Metin Hara ile sevgili olduğumu öğrendim. Bu habere çok şaşırdım çünkü evden işe, işten eve giden biriyim. Ne ara böyle bir şey oldu hiç anlamadım. Zamanında Metin Hara’nın seminerine katılmıştım. Onun haricinde bir diyalogumuz olmadı. Çok sevdiğim, enerjisi güzel bir insan ama sevgili olduğumuz haberleri doğru değil."

Metin Hara'ya Simge Sağın sorulunca...

"Erkek olsaydım çapkın olurdum"

"Erkek işlerinin bir çoğundan çok hoşlanıyorum. Mesela koskoca bir tekneyi tek başıma bağlayabilirim. Maça giderim, hızlı araba kullanırım."

"Erkek olsaydım çapkın olurdum. Kadın olarak çapkın birisi değilim."

Simge: “Benden mutlusu yok"

"Kendimi güzel buluyorum"

"Kendimi aynaya baktığımda güzel buluyorum. Olduğum gibi kabul ediyorum. Ama seksilik konusunda bir şey söyleyemem. Onu başkaları söylesin."

Simge Sağın yalanı affetmedi!

"Hayatımda uzunca bir süredir kimse yok"

"Canım ne yapmak istiyorsa onu uyguluyorum aşık olunca. Gözüm hiç bir şeyi görmüyor ve ayaklarım yerden kesiliyor. Uzun zamandır hayatımda kimse yok. Bir şeyleri paylaşmak, güzel vakit geçirip hayatı paylaşmak istiyorum. Bu bana iyi gelir. Bu yüzden kanallarımı açtım ve bu enerjiyi yolladım. Hayatıma kim girecek çok merak ediyorum."

Simge Sağın'ın 'şükür' sebebi!

"Saf biriyim"

"Aldatılmak güzel bir duygu değil. Beni aldatan insanlar artık hayatımda yoklar. İyi ki aldatmışlar ve gitmişler diye düşünüyorum. Hiç üzülmüyorum."

Simge: 350 milyon 'tık'a anlam veremiyorum!

"Ezhel’in hastasıyım"

"Rap müziğin yükselişinden memnunum. Ezhel'i çok beğeniyorum. Birlikte bir projede yer almayı çok isterim. Olursa sevinçten ağlayabilirim."

Simge'nin yeni imajı için ünlü isimler neler söyledi?
[url=https://www.magazinmax.com/haber-simgenin-yeni-imaji-icin-unlu-isimler-neler-soyledi][/url]