Sinem Kobal dert yandı!

Ünlü oyuncu Sinem Kobel, Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi öğrencileri ile bir araya gelerek, üniversitelilerin sorularını yanıtladı.Bir süredir ekranlardan uzak olan ve yaptığı reklam anlaşmaları ile hayranlarının karşısına çıkan oyuncu Sinem Kobal, önceki gün Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi'ndeydi. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan güzel oyuncu, üniversitelerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın romantik tatili!

Küçük yaşlarda oyuncuşuğa adım atan ve neredeyse çocukluğundan beri ünlü olan sinem Kobal, şöhret olmanın kendi tercihi olmadığını söyledi. Kobal, sözlerini şu ifadelerle sürdürdü:

"Ünlü olmak bir şekilde bizim tercih ettiğimiz bir şey değil. Benim tercih ettiğim bir şey de olmadı. Bir şekilde kendi yaptığımız mesleğimizin getirisi göz önünde olmak. Bu anlamda tabii ki zorlukları var. Bir kere birçok özgürlüğünden fedakârlık etmek zorundasın. Mesleğimizin en zor yanlarından birinin bu olduğunu düşünüyorum. Sevgiyi hissetmek, güzel yanlarını hep konuşuyoruz. Birçok insana ulaşmak, birçok kişinin kalbine ruhuna, hayatına değmek, sevgiyi paylaşmak çok kıymetli…"

Sinem Kobal ''Yapmadan ölmem' dediğiniz şey nedir?" sorusuna da şaşırtan bir yanıt verdi:

"Uçaktan paraşütle atlamak istiyorum. İddialı biraz değil mi? Gerçekten o serbest düşüş… O anı deneyimlemek istiyorum. Ne zaman buna cesaret ederim, yaparım bilmiyorum ama yaparsam muhtemelen sizinle paylaşırım."

Kenan İmirzalıoğlu: Sinem hamile olursa anlarsınız

Ve Kenan İmirzalıoğlu bombayı patlattı!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: