Şok iddialar! "Bergüzar Korel'in ablası bir kadınla evli!"

Bergüzar Korel ile ablası Zeynep Korel arasında geçen olaylarla ilgili çok farklı bir iddia gündeme geldi. İşte detaylar..Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel, Amerika'da temizlikçilik yapmaya ve köpek gezdirmeye başlamıştı. Abla Korel, kardeşiyle ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş, güzel oyuncu için "Halit Ergenç'le olan evliliğini bebek kurtardı" demişti.

Demet Akalın'dan Bergüzal Korel'e destek geldi!

"Ivana adında bir kadınla ilişkisi var!"

tv8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' isimli magazin programında ise olayın iç yüzünün farklı olduğu iddia edildi. Programın moderatörü Cengiz Semercioğlu, Zeynep Korel'in Ivana adında Sırp bir kadınla evli olduğunu söyledi.

Semercioğlu şöyle konuştu:

"Birden 'Ben burada temizlikçilik yapıyorum, köpek bakıyorum' dramının yaratılmasının bir nedeni var. Bunun da nedeni bu para meselesi. Bergüzar ablasına düzenli para gönderiyor. Fakat daha sonra para vermeyi kesiyor. Çünkü Zeynep hanımın orada Ivana adında bir kadınla ilişkisi var. Bergüzar da biz bu parayı elden gönderelim, banka üzerinden gönderirsek senin kız arkadaşın o paraları alıp kötü kullanabilir diye düşünüyor. Bunun üzerine Zeynep 'Bak ben seni Türkiye'ye rezil edeceğim. Kocandan boşatacağım' diye tehditler savuruyor. Bunun üzerine Bergüzar'ın yıllardır Amerika'da yaşayan ablasının birden gündeliğe gittiği ortaya çıkıyor."

Bergüzar Korel: "Sıkıntılı bir durum yok!"

Doktorundan Bergüzar Korel'e yasak! İptal edildi!