Survivor yıldızı Hakan Hatipoğlu'ndan yeni sürpriz proje!

Hakan Hatipoğlu yeni projesini ilk kez açıkladı: "Bir çizgi film karakteri yaratmayı düşünüyorum."Tv8'de ekrana gelen ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor isimli yarışma programıyla adını duyuran Hakan Hatipoğlu yarışmanın ardından bir dönem oyunculuk ve ardından da sunuculuk yaptı. Bir süredir de ekranlarda görünmeyen Hatipoğlu önceki gün bir alışveriş merkezinde gazetecilerin karşısına çıktı.

Alışverişe tek çıkması dikkat çeken Hakan Hatipoğlu, kızının birinci yaş günü için hediye baktığını söyledi. Hatipoğlu, "Kızım Lila, bugün bir yaşına bastı. Ona çok güzel bir doğum günü yapacağız. Ben de onun için alışverişe geldim. Zaman ne çabuk geçiyor bugün onu fark ettim, daha dün gibi aklımda ilk doğduğu gün. Allah büyüdüğü günleri de görmeyi nasip etsin'' dedi.

Hatipoğlu çifti kızlarına dua okuttu

Yeni projesini açıkladı!

Magazin muhabirleri Hakan Hatipoğlu'na yeni bir projesi olup olmadığını sordu. Hatipoğlu, "Bir çizgi film karakteri yaratmayı düşünüyorum. Kızım üzerinden yola çıkacağım. Çalışmalara başladım siz de yakında duyarsınız" yanıtını verdi.

Lila bebeği paylaşmaya doyamıyorlar!

VİDEO İÇİN TIKLAYIN