Tasha'dan itiraf: Cinsel içerikli mesajlar...

Murat Dalkılıç'ın dansçısı Ömer Yeşilbaş ile cinsel içerikli yazışmalar yaptığı söylenen Tasha ilk kez konuştu.Geride bıraktığımız haftalarda Sözcü’nün ortaya çıkardığı yazışmalarda, Murat Dalkılıç’ın baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın adı geçti. Söz konusu isim Rusya’da şarkıcılık yapan Tasha ile cinsel içerikli mesajlaşmalarda bulunmuş, bu yazışmaların ortaya çıkmasının ardından Ömer Yeşilbaş hesabın sahte olduğunu iddia etmiş, Murat Dalkılıç da baş dansçısıyla olan iş ilişkisinin bittiğini açıklamıştı.

Murat Dalkılıç: Olanlara inanamadım!


TASHA İLK KEZ KONUŞTU
Yaşanan olayların sonrasında söz konusu yazışmaların taraflarından olan ve 1,5 yıldır Murat Dalkılıç’ın dasçısıyla yazıştığını söyleyen Tasha ilk kez kameraların karşısına geçti ve muhabirlerin sorularını yanıtladı. İşte o röportajdan öne çıkanlar:

Murat Dalkılıç'ın dansçı da konuştu!

Tasha: Yaşananlar karşısında şok oldum. Ömer’le tanışalı bir buçuk sene oldu ancak bu kötü mesajlaşma yeni oldu. Önce her şey çok iyi gitti çok iyi konuştuk…

Muhabir: Ömer Bey hesabın sahte olduğunu söyledi

Tasha: Hayır, her şey doğrudur. Onun telefonunu aldım ve biz uzun süre konuştuk. Şimdi kalkmış hesabın sahte olduğunu söylüyor.

Muhabir: Murat Dalkılıç’la tanışıyor musun?

Tasha: Gördüm, ancak bizzat tanışma fırsatım olmadı.

Muhabir: Çıkan haberler sonrasında kendisi ya da Murat Bey’in menajeri sizi aradı mı?

Tasha: O taraftan arayan sonra olmadı ancak Türkiye’den çok sayıda insandan haklı olduğuma dair destek mesajları aldım.

Tasha, bu açıklamalarının ardından Ömer Yeşilbaş ile yaptığı yazışmaları muhabirlere gösterdi. Ve haklı olduğunu iddia etti.

Murat Dalkılıç cezayı kesti!

Murat Dalkılıç’ı çıldırtacak ahlaksız mesajlar!

Kaynak: sozcu.com.tr