Tülin Şahin'in sabrı taştı! "Çok yakında onlara bir cevabım olacak!"

3.5 aylık hamile olan Tülin Şahin, sosyal medya üzerinden eski evliliği hakkında gelen eleştirilere çok sinirlendi.9 aydır birlikte olduğu Portekizli bir yatırım bankacısı olan Pedro de Noronha ile geçtiğimiz ay dünyaevine giren ünlü model Tülin Şahin, 3.5 hamile olduğu duyurulmuştu. Çıkan haberi Instagram hesabından paylaştığı emzik fotoğrafı ile doğrulan Şahin'e bazı takipçileri eleştiri yöneltti. Gelen eleştirilere sessiz kalamayan ünlü model, "Çok yakında onlara bir cevabım olacak!" dedi.

Tülin Şahin anne oluyor!

Ünlü model, "Oysaki eski eşiniz bebek istiyordu, siz istemiyordunuz diye boşandınız. Şimdi bu evliliğinizde hamile olmanız çok manidar olmuş. Eminim bu yorumu silersiniz, engellersiniz de" yazan bir takipçisine "Bilmeden konuşmayın, yorum yapmayın!!!! Bilmeden ahkam keseni de bloklarım tabi ki!" cevabını verdi.

Şahin, kendisine destek vermek için "Kadına iftara atmak ne kadar kolay, iki yıl önce boşanma döneminde vücudu bozulur, kariyeri aksar diye bebek istemiyor şeklinde haber yaptırıyorlardı. Al işte kadın adamı bulunca oluyor demek ki. Eee sperm kalitesi önemli, alkol ile sigara ile olmaz bu işler" yorumunda bulunan bir takipçisine ise teşekkür ederek şunları söyledi:

"Çok teşekkür ederim doğru ve mantıklı pencereden bakarak yorumladığınız için. Destekleriniz için. Fakat doğruyu bilmeden, okumadan, anlamadan yorum yapanlar! Çok yakında onlara bir cevabım olacak. Şu ana kadar bir kere bile gerçeği söylemedim,konuşmadım diye kendilerinden çok emin yorum yapıyorlar maalesef"

Tülin Şahin, Victoria Secret meleğine fark attı!

Tülin Şahin: "Başka söze gerek yok!"

Bu haberler de ilginizi çekebilir: