Ünlü çift hakkında bomba iddia!

Bilal Özcan'ın iddiasına göre Fahriye Evcen, eşi Burak Özcivit'i kıskandığı için evlerine bekar ya da evli hiçbir kadını almıyor. Hamilelik sebebiyle çok kilo aldığı iddia edilen ünlü oyuncu, kimseye gözükmek istemiyor.Bilal Özcan'ın yazısı:

Fahriye Evcen'e doktor yasakları!

"Fahriye Evcen ile ilgili dün bir gazete haber yayınladı. Doktoru AVM yasağı, teknolojik alet yasağı vs koymuş şeklinde bir haberdi. Araştırdım, öyle bir şey yok. İşin aslı başka… Bir kere Fahriye Evcen’in doğumuna 4 ay değil, 2 ay kaldı. Ve Fahriye Evcen son aylarda hamileliğin etkisiyle çok kilo aldı. Çok yemek yiyor ve spor yapmıyor. Kilolu haliyle de hiç kimseye görünmek istemiyor."

Fahriye Evcen'in sağlık durumu nasıl?

Özcan'ın yazısının devamı şu şekilde:

"Onu iyi tanıyanlar, Fahriye Evcen’in kocasını çok kıskandığını söylüyor. Ve evlerine hiçbir kadını, hatta kadın tanıdığını, arkadaşını dahi almıyor güzel oyuncu. Çok güvendiğim bir kaynağın bu konudaki yorumu şu: “Ne evli, ne bekar hiç bir kadın Fahriye Evcen’in evine giremez” İşin ilginç tarafı, kocasının da bu aşırı kıskançlığa sesini çıkartmaması, bundan rahatsızlık duymaması, duysa bile bunu eşine yansıtıp huzursuzluk çıkartmaması… Belli ki ilişkilerinde kendilerine göre bir denge kurmuşlar. Mutluluğun formülünü onlar böyle bulmuş; kime ne?"

Fahriye Evcen'e nazar değdi!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: