Ünlü gelin adayından Itır Esen'e şok sözler!

Adını Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığına dedikoduları ile duyuran Itır Esen'e, evlilik programlarıyla tanına Melis Buse Betkayan'dan ağır sözler geldi. Arto'nun paylaştığı videoda konuşan Betkayan, Esen için "Benim estetiksiz halimden bile çirkin" dedi.Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı ile jet hızında boşanan ve ayrılık sonrası yaşanan nafaka ve aldatma olayları ile gündemden uzunca süre düşmeyen Acun Ilıcalı, son olarak 20 yaşındaki model Itır Esen'le aşk dedikodularına karışmıştı.

Itır, Acun’u en önden izledi!

Genç model Itır Esen hakkında konuşan Melis Buse Betkayan, Arto'nun "Itır Esen'i nasıl buluyorsun?" sorusuna "Çok çirkin, benim estetiksiz halimden bile çirkin. O denli kötü" dedi.

Ünlü gelin adayı, Acun Ilıcalı, Itır'da ne buldu? sorusuna ise "Ben onda ne buldu gerçekten anlayabilmiş değilim. Geçen gün bir kafeye girdik. Bir tane kız girdi. Aptal saptal giyinmiş... Annem "Bu Itır Esen" dedi. "O kim?" dedim. Acun'un sevgilisiymiş. Acun'un sevgilisi olduğunu duyunca bir baktım kıza. Böyle bir şey yok! tek özelliği zayıf olması. Başka bir özelliği yok. Bir de yaşı genç." cevabını verdi.

"İş kendisine sevgili yapmaya gelince..."

Itır Esen'in Şeyma Subaşı'na benzetilmesi hakkında da yorum yapan Betkayan, "Şeyma'nın eski haline, yarışmalara katıldığı haline çok benziyor. Şimdiki haliyle alakası yok" dedi.

İşte o video:

Bu haberler de ilginizi çekebilir: