ÜNLÜ MANKEN TUĞÇE KAZAZ, YİNE ÇARK ETTİ!

Evlenince dinini değiştirip 'Vatanım Yunanistan' diyen manken şimdi ne diyor?'Türk olduğum için gururluyum'

Yunanistan'da yaptığı sürpriz nikahla Yorgo Seitaridis ile evlenen Tuğçe Kazaz, evlendikten sonra Hıristiyan olduğunu açıklayarak tepki çekmişti. Takvim'in haberine göre, ünlü modele yapılan eleştirilen, Tuğçe'nin "Artık vatanım Yunanistan" sözleriyle arttı. Yunan oyuncuyla evliliği yürümeyen Tuğçe Kazaz, önce Yunanistan'ı terk edip İtalya'ya yerleşti ardından da bu kez Budizm'e merak sardığını açıkladı.

Sürekli fikir değiştiren Tuğçe Kazaz, yine çark etti. Ancak ünlü modelin açıklamalarında bu kez geçmişte sarf ettiği sözler için pişmanlık vardı.

Sözlerine "Türk olmak benim yaşamımın en önemli parçalarındandır" diye başlayan Tuğçe Kazaz, ekledi: "Türk olmak, gurur duyulacak bir nimettir. Avrupa ve ABD'de modellik yaparken Türk olduğum için önüme birçok zorluk çıkarıyorlar ama ben T.C. kimliğimi taşımaktan ötürü onur duyuyorum.

Kişisel kazançlarımı kaybetme korkusuyla vatanımı asla inkar etmiyorum. Bu yüzden kaybettiğim işler olsa bile benim vatanım Türkiye'dir. Başka ülkelerde çalışmam onlara hayran olduğumu göstermez. Türkiye dışında hiçbir yerde yaşamak istemem."