ÜNLÜ OYUNCU BÜLENT İNAL HIZINI ALAMAYINCA..

Başrollerini Bergüzar Korel ve Bülent İnal’ın paylaştığı dizi “Bitmeyen Şarkı” nın setinde bu hafta dizideki kavga gerçek oldu.Feraye'ye aşık olan Servet, Yaman'ın sevdiği kadınla evlendiğini öğrenince deliye döndü. Bitmeyen Şarkı'da Servet karakterini canlandıran Tuncer Salman ile Yaman karakterini canlandıran Bülent İnal bu bölümde yumruk yumruğa kavgaya tutuşuyorlar.


Çekimleri İzmir-Çeşme'de gerçekleşen dizinin setinde iki sanatçı rol gereği birbirine vurmaya başladı. Rolüne tamamen konsantre olan Bülent İnal, kendini kontrol edemeyip Tuncer Salman'a sert bir yumruk attı. Yüzünü yumruktan kaçıramayan Salman burnuna çok sert bir darbe aldı. Salman'a setteki sağlık ekibi hemen müdahale etti. Buz kompleksi ile tedavi edilen oyuncunun burnunun şişinin inmesi için sete 2 saat ara verildi. Çekimler sonunda iki usta oyuncunun gösterdiği performans yönetmen Yasemin Türkmenli tarafından takdir edildi.


İstenmeyen gelin Feraye (Bergüzar Korel) ile Yaman (Bülent İnal) geçtiğimiz bölümde birçok engeli aşarak evlenmeyi başarabilmişlerdi. Aşıklar bu bölümde Servet engeline takılıyorlar. Servet, Yaman'ın kız kardeşi Kevser ile evli olmasına rağmen Feraye'ye delicesine aşıktır. Cumartesi günü yayınlanacak bölümde aşkları uğruna yumruk yumruğa kavga eden Yaman ve Servet'i izleyeceğiz.