Ünlü oyuncu eski eşine veda etti!

Oyuncu Sera Tokdemir, yaşamını yitiren eski eşi ve oğlunun babası Göksel Gencer'in ardından sosyal medyada duygusal bir paylaşım yaptı.Oyuncu Sera Tokdemir'in eski eşi kaleci Göksel Gencer, 24 Ocak'ta evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Tokdemir, eski eşi ve oğlunun babası Göksel Gencer'e sosyal medyadan yaptığı paylaşımla veda etti.

Gelinliğiyle olan bir fotoğrafını yayınlayan güzel oyuncu, paylaşıma,"7 Haziran 2003... Bizimkisi bir aşk hikayesiydi! Sonra ayrıldık ama hep bir aradaydık. İyi ki evlendik, iyi ki oğlumuzun babası sen oldun. Sevgiliye gittin şimdi. Hepimizin gelip, bir gün geri döneceğimiz yerdesin. Boran'ın gurur duyduğu bir babası var... İnsanlığın adamı, futbolun efsanesisin! Seni çok seviyoruz babamız... Artık Allah'a emanetsin.." notunu düştü.

Boran Gencer ise sosyal medya hesabında babasıyla fotoğrafını paylaşarak, "Babacığım bu hayatta seni hiçbir zaman unutmayacağım... Seninle her zaman, her aile gibi görüşemesekte en azından sen hep benim için vardın, hep hissediyordum... Şimdi bir anda elimden aldılar seni habersiz bir şekilde... Daha çok gençtin... ben de çok gencim! yaşayacak çok anımız vardı unutmayacağım seni hiçbir zaman! Sen benim için ölmedin! Kalbimde yaşayacaksın..." yazdı.

Göksel Gencer yarın toprağa verilecek.

Sera Tokdemir'in paylaşımı:


Boran Gencer'in paylaşımı:

Bu haberler de ilginizi çekebilir: