Ünlü oyuncunun Kobe Bryant paylaşımı tepki topladı!

Westworld dizisinin yıldızı Evan Rachel Wood'un sosyal medya hesabında yaptığı Kobe Byrant paylaşımı olay oldu.Westworld dizisinin yıldızı Evan Rachel Wood, Twitter hesabında yaptığı Kobe Byrant paylaşımıyla kullanıcılardan büyük tepki topladı.

"TECAVÜZCÜ!"
Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde helikopter kazasında hayatını kaybeden ünlü basketbolcu Kobe Byrant ile ilgili "Bu olanlar trajik. Kobe'nin ailesi için çok üzgünüm. O bir spor kahramanıydı. Aynı zamanda da tecavüzcüydü ve bütün bu gerçekler aynı anda var olabilir" paylaşımını yaptı. Wood'un bu paylaşımı büyük tepki topladı. Ünlü oyuncu bu tepkilere cevap olarak "Bu bir kınama veya kutlama değil. Bu sadece herkesin farklı duyguları olabileceğine ve kavga etmek yerine yas tutmak için herkese yer olduğunu dair bir hatırlatma. Herkesin kaybı var. Lütfen kibar olup herkese saygı gösterelim" yazdı. Evan Rachel Wood, gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesaplarını gizledi.

NE OLMUŞTU
2003 yılında ünlü basketbolcu, kaldığı otelde çalışan 19 yaşındaki bir kadına tecavüz etmekle suçlanmıştı. Byrant, iddialar karşısında "Onu istemediği hiçbir şey yapmaya zorlamadım" açıklamasını yapmış, karısını aldattığını kabul etmişti. Dava 2004 yılında davacı kadının ifade vermemesi sebebiyle düşmüştü.

LeBron James'ten Kobe Bryant'a duygusal veda!