Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları!

Kimi vertigo ile mücadele ederken kimi disleksi hastası... Ünlü isimlerin az bilinen hastalıklarını öğrenince çok şaşıracaksınız!Aslı Enver
Aslı Enver, dinleme, okuma, yazma, işlem yapma ve matematik öğreniminde güçlük ile kendini belli eden bir öğrenme bozukluğu yaşayan disleksi hastası


Bensu Soral
Bensu Soral'ın kalbimde hayati tehlikesi olmayan, ama ömür boyu taşıyacağım bir rahatsızlık oluşmuş. Soral, "Yaptığım bilinçsiz diyet bu durumu tetiklemiş. Aşırı heyecan ve nabız yükselten sporlar bana yasak. Ben de buna göre yaşıyorum'' diyor.


Defne Samyeli
Defne Samyeli, 2000'de rahim ağzı kanserine yakalandığını öğrendi. New York'ta ameliyat geçiren Samyeli uzun bir tedavi süresinden sonra Türkiye'ye tamamen iyileşmiş olarak döndü. Samyeli'nin şimdilerde böyle bir rahatsızlığı bulunmuyor.


Gökhan Özoğuz
Vertigo hastalığıyla mücadele eden Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'de jüri olduğu dönemde programın çekimlerine katılamamıştı.


Seda Sayan
Yıllardır tiroid bezi rahatsızlığı olan ve düzenli olarak ilaç kullanan sunucu aç kalamıyor. Yemek yemediği zaman rahatsızlanan ve başı dönen Seda Sayan hastalığına hâlâ bir çare bulabilmiş değil.


Beyaz
Bademcikleri oldukça hassas olan şovmen boğazlarına dikkat etmediği zaman sık sık doktora gitmek zorunda kalıyor. Soğuk şeyler yiyip içemiyor.


Cem Yılmaz
Komedyenin en büyük sıkıntısı tırnak yeme hastalığı.


Sertab Erener
Sanatçı 11 yaşından itibaren ülseratif kolit hastalığı ile tanışmış. Uzun süre hastalığı ile mücadele eden Erener, hastalığının mesleğinin zirvesine çıkmasına engel olmasına izin vermeyerek yoluna devam etti. 1995 yılında kalınbağırsağı operasyon ile alındı. Erener halen sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor.

Bu haberler de ilginizi çekebilir: