'Ada Masalı'ndan Buray sürprizi

Ay Yapım’ın Star TV’de seyirciyle buluşan yaz dizisi ‘Ada Masalı’, yeni bölümünde büyük bir sürprizle izleyici karşısına çıkıyor. ‘Ada Masalı’ için seslendirdiği ‘Çift Gökkuşağı’ şarkısı büyük beğeni toplayan ve dillerde dolaşan Buray, dizinin yeni bölümüne konuk oluyor.

'Ada Masalı'ndan Buray sürprizi

Keyifli ve romantik hikayesiyle ‘Ada Masalı’ yeni bölümünde seyircisini sevindirecek bir sürprizle geliyor. Dizi için stüdyoya girerek dillerden düşmeyen ‘Çift Gökkuşağı’ şarkısını seslendiren ünlü müzisyen Buray, dizinin yeni bölümüne konuk oluyor. Kırlangıç Adası’nda Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) otelinde sahneye çıkmak için hazırlanan Buray, romantik şarkıları ve eğlenceli sahne performansıyla ekran başındakilere keyifli bir konser atmosferi sunacak. Buray’ın konseri öncesi yaşanan büyük kriz Haziran ve Poyraz’ı yine zor durumda bırakırken ikilinin bu krizi nasıl atlatacağı ise şimdiden heyecanla bekleniyor.

'Ada Masalı'ndan Buray sürprizi

‘Ada Masalı’nın oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener eşlik ediyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak imzası taşıyor.

'Ada Masalı'ndan Buray sürprizi

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: