Ada Masalı'ndan yeni tanıtım

Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’nın 5. bölümünden yeni tanıtım ekranlara geldi. Poyraz’ın (Alp Navruz) “Gitme!” demesiyle vapurdan inen Haziran (Ayça Ayşin Turan), şaşkınlığını gizleyemezken İdil (Beril Pozam), Haziran’ın gitmediğini öğrenmesiyle küplere biniyor. Melisa (Merve Nur Bengi) ve Alper (Rami Narin) imalarıyla Poyraz’ı utandırırken Görkem (Bülent Çolak), Zeynep’in (İpek Tenolcay) kendisini affetmesi için şekilden şekle giriyor.

Ada Masalı'ndan yeni tanıtım

Eğlenceli karakterleri ve izleyenlerin kalbini ısıtan hikayesiyle salı akşamlarının sevilen dizisi ‘Ada Masalı’ yeni bölümüyle yine seyir zevki yüksek dakikalar sunmaya hazırlanıyor. Diziden yayınlanan yeni tanıtımda Poyraz’ın Haziran’ın adadan gitmesini engellemesi herkesin gündemine oturuyor. Haziran, Poyraz’ın kendisini durdurmasının altında yatan nedeni merak ederken Poyraz’ın ne cevap vereceği yeni bölüme dair heyecanı artırıyor. Melisa ve Alper, Poyraz’ın Haziran’a olan ilgilisini itiraf ettirmeye çalışırken, İdil’in mutluluğu kısa sürüyor. Yıllar sonra adaya dönmesiyle büyük ses getirecek Zeynep, Görkem’e karşı takındığı sert tavırdan taviz vermezken Görkem’in kendisini affettirmek için yaptıkları izleyenleri kahkahalara boğacak.

‘Ada Masalı’nın oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener yer alıyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak imzası taşıyor.

‘Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de ekranlarında seyirciyle buluşuyor!

‘ADA MASALI’ 5. BÖLÜM TANITIM:

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: