Akın Akınözü: "Kazanmaya en istekli olduğum dava diyebilirim”

Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’nun 3 Aralık Cuma günü başlıyor. Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’’nda ‘Cemal’ karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Akın Akınözü, rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Akın Akınözü:

Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Akın Akınözü, rolünü ve yeni projesini anlattı.Kaderimin Oyunu’nda yer almasının başlıca nedenlerini senaryo, yapımcı, yönetmen ve oyuncu kadrosu olduğunu söyleyen Akın Akınözü; “Eğer ben oyuncu olarak karakterimin avukatıysam; Cemal’in davası, duygusal anlamda bugüne kadar aldığım en zor ama anlamaya ve kazanmaya en istekli olduğum dava diyebilirim” dedi.

Akın Akınözü:

Projenin ön hazırlık sürecindende bahseden Akın Akınözü; “Önceki projemde çalışma imkanı bulduğum ve fikirleriyle karaktere çok farklı yerlerden bakmamı sağlayan sevgili Beyti Engin’le çalışmamızı bu projede de devam ettirdik”dedi.

Akın Akınözü:

Canlandırdığı ‘Cemal’ karakterini kısaca tutkulu, rekabetçi ve biraz da güvensiz olarak tarif eden başarılı oyuncu ‘kader’ kavramı içinse şunları söyledi; “İçimizdeki boşluğu doldurmak için almamız gereken bütün dersleri bize öğretmeye çalışan, öğretene kadar bu dersleri başka türlü oyunlarla tekrar tekrar karşımıza çıkaran, bizi seçimlerimizde özgür bırakan ama sonuçlarından sorumlu tutan, anladığımızda özgürleştiğimiz hayat senaryomuz”dedi.