Akın Akınözü'nden 'Hercai setinde kavga' haberleri sonrası ilk açıklama!

atv'de yayınlanan Hercai dizisinde Miran'ı canlandıran Akın Akınözü'nün sette kavga çıkardığı iddia edilmişti. Oyuncu bir açıklama yaparak iddialara yanıt verdi.

Akın Akınözü'nden 'Hercai setinde kavga' haberleri sonrası ilk açıklama!

Akın Akınözü'nün Ebru Şahin'le başrolünde yer aldığı 'Hercai' dizisinin Mardin'de gerçekleşen çekimlerinde olay çıkardığı iddia edilmiş ve sette bulunan karavanı dağıtarak, set çalışanlarının üzerine yürüdüğü söylenmişti. Akınözü, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı.

Dizide Miran karakterine hayat veren oyuncu olayın kendisiyle ilgisi olmadığını söyledi. “Tarafımca gerçekleştirilmediği halde bugün yaşandığı iddia edilen ve gerçekliği tamamıyla farklı yansıtılan olaya ilişkin kendime ve beni her daim saygımdan ötürü açıklama yapma zorunluluğunu hissetmiş bulunmaktayım” diyen oyuncu şu açıklamayı yaptı:

“19/04.2021 tarihinde sahne öncesi hazırlık yapılma aşamasında karavan içerisinde bulunduğum esnada set sorumlusu tarafından benden kaynaklı olmayan gecikme sebebiyle şahsım hedef alınarak hakaret ve tehdit içeren sözler söylendi. Devamında şahıs tarafından karavanın dağıtılması ile devam eden ve fiziksel tehdide doğru giden davranışlar nedeniyle setten ayrılarak ‘Karavanı dağıtan ve şahsıma yönelik tehdit ve hakarette bulunan’ şahıs hakkında Midyat Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundum. Karavan dağıtılma eylemi tarafımca gerçekleştirilmediği gibi karavanı dağıtan şahıs hakkında adli birime başvurarak bizzat şikayet oldum”

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: