'Akrep'te intikam planları...

Yapımını 1441 Productions’ın üstlendiği ‘Akrep’, 1 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de on altıncı bölümüyle STAR TV ekranında olacak.

'Akrep'te intikam planları...

AHMET, KIZI AYŞEM’İ KAZANAMADAN KAYBEDİYOR

Ferda, Ahmet’in karanlık yüzünü kızı Ayşem’e göstermek için kurduğu planla amacına ulaşır. Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler ama Ayşem kim olduğunu yeni öğrendiği babasına tepki göstererek kaçıp gider. Ahmet, ortadan kaybolan kızının yerini öğrenebilmek için Ferda’yı köşeye sıkıştırır.

ARAS VE DURU YENİDEN YAKINLAŞIYOR

Duru, Hakan’ın borcunu kapatmak için kumarhaneye gider. Duru’yu kameradan izleyen Aras, kumarhaneyi polis basınca Duru’yu gizli odaya saklar. Aras’ın bebek Can hakkındaki şüpheleri devam ederken, ikilinin birbirlerinin gözlerinde gördükleri aşk onları yeniden yakınlaştırır! Onları güvenlik odasındaki monitörden izleyen Ferda, eline geçen fırsatı kaçırmayacaktır...

HÜNKAR, PERİHAN’A KALKAN OLMAYA GELİYOR

Adeta bir gizli kara kutu olan Hünkar, zor günler geçiren eski dostu Perihan’ın bir sözüyle yanına gelerek evin havasını değiştirir. Duru ve Şahin, kendi anneleri gibi benimsedikleri eski dadıları Hünkar’ın gelişine çok sevinir. Hünkar ipleri eline alıp evde yeni bir düzen kurarken; Perihan’ın düşmanlarına karşı da yeni kalkanı haline gelir.

16. bölüm fragman

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: