Akrep'te Perihan şirketi devrediyor!

Yapımını 1441 Productions’ın üstlendiği ‘Akrep’, 10 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de yirmi beşinci bölümüyle STAR TV ekranında olacak.

Akrep'te Perihan şirketi devrediyor!

AHMET’İN TEHLİKELİ OYUNU!

Ahmet, adamının namlusunun ucunda korkuyla bekleyen Perihan’ı ve Ferda’yı tuzağa çekip onlara bir oyun oynar. Oyuna göre aralarından biri sevdiği kişi için canından vazgeçecektir. Aras ve Duru nikahın kıyılacağı yerde Perihan’ı beklerken kaçırıldığını öğrenir ve nikahı iptal edip Perihan’ı kurtarmaya gider. Ahmet’in tehlikeli oyunu ise trajik bir şekilde sonuçlanır.

EFE VE MERVE EVLİLİK ARİFESİNDE

Ferda, Efe ve Merve’nin evliliğine razı gelir ancak bazı şartları vardır. Merve ile evlenecek olmanın heyecanını yaşayan Efe, Ferda’nın tüm şartlarını kabul eder ve Merve’yi istemeye gider. Sonunda hem Aras ve Duru, hem de Efe ve Merve bekledikleri mutluluğa erişmeye yakındır.

PERİHAN AİLEYİ TOPLAYIP KARARINI AÇIKLIYOR

Perihan’ın hastalığı gittikçe ilerlemektedir. Sayılı günlerinin kaldığını öğrenen Perihan, ailesini bir araya getirir ve ölümünden sonra şirketin başına Ferda’nın geçeceğini açıklar. Ferda’nın bu son isteği, Duru ve Şahin’i şoke eder.

25. bölüm fragman:

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: