Alef yeni sezonu Mal-i Hülya ile sete çıktı!

Mistik polisiye dizi serisi Alef’ten beklenen haber geldi. Geçtiğimiz yıl seyirci karşına çıkan ve her sezon coğrafyamızın farklı kültürel zenginliğine sahip şehirler ve renkli karakterleriyle devam edecek serinin merakla beklenen ikinci sezonu “ALEF: Mâl-i Hülya” bugün sete çıktı.

Alef yeni sezonu Mal-i Hülya ile sete çıktı!

Alef’in ikinci sezonu “ALEF: Mâl-i Hülya” bugün sete çıktı. MAY Productions imzalı “ALEF: Mâl-i Hülya”, 13. yüzyılda şifahanede işlenen bir cinayetin günümüze kadar gelen izlerini takip edecek.

Başrollerini Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ın paylaştığı MAY Productions imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinozlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Adyos, Ahsen Türkyılmaz, Caner Erdem, Begüm Bağca Tiryaki, Evren Duyal, Yılmaz Sütçü, Esin Yıldız, Murat Akkoyunlu, Murat Kılıç, Hasan Şahintürk ve İlayda Sezgin de yer alıyor

İzleyenleri yeni bir gizemi çözmeye davet eden, Kapadokya’nın mistik atmosferinde çekilen “ALEF: Mâl-i Hülya”da, dramaturg olarak Mustafa Altıoklar yer almakta ve senaryosunu Itır Arda & Avni Tuna Dilligil kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda ise Gökhan Tiryaki oturuyor.

Alef yeni sezonu Mal-i Hülya ile sete çıktı!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: