'Alev Alev'in yeni bölümünden heyecan dolu ön izleme sahnesi

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev’in yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Heyecanın giderek yükseldiği sahnede Ozan'dan aldığı notun üzerine Cemre, Çelebi ve Dursun Yaman'ın planladığı kaçakçılık sevkiyatının peşine düşüyor. Cemre'nin bir bilgiye ulaşmak için çalışma odasını araştırdığı anlarda Çelebi'nin eve gelmesi gerilimi artırırken akıllara, "Cemre, Çelebi'ye yakalanacak mı?" sorusunu getiriyor.

'Alev Alev'in yeni bölümünden heyecan dolu ön izleme sahnesi

ALEV ALEV'İN 20. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Cemre evin içinde Çelebi'nin açığını ararken, Tomris'ten aldığı fikirle Çelebi'yi durdurmanın yolunu bulur. Fakat başarıya ulaşabilmek için adımlarını son derece gizli atmak zorundadır. Restorandaki kavgadan sonra Ömer geri adım atmaz ve Rüya ile arası iyice gerilir. İskender, Bülent'e karşı Çiçek'in yanında olurken, Çelebi'nin müdahalesi İskender'i uçurumun kenarına sürükler. Ozan ve Cemre görüşebilmek için büyük tehlikeleri göze alırken, buluşmaları hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev'in yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV'de!

İşte "Alev Alev"in 20. Bölümünden Ön İzleme Sahnesi;

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: